15 min

  6 porcií

Ingrediencie

Broskyňovo - jogurtové nanuky

4broskyne

250 mlbieleho jogurtu

3lyžice SweetFamily kryštálového cukru

1lyžica citrónovej šťavy

Ríbezľovo - tvarohové nanuky

200 gčerstvých ríbezlí

200 gjemného nízkotučného tvarohu

3lyžice SweetFamily kryštálového cukru

1lyžica citrónovej šťavy

Kokosové nanuky s kúskami čokolády

200 mlkokosového mlieka

50 gsušeného kokosu

3-4lyžice SweetFamily kryštálového cukru

30 ghorkej čokolády

Nanuky

- 11.01.2019 15:19  

Broskyňovo - jogurtové nanuky

Broskyne olúpeme a nakrájame. Pridáme ostatné ingrediencie a tyčovým mixérom vymiešame do hladkého krému. Ten nalejeme do pripravených formičiek na nanuky a uložíme do mrazničky. Po hodine do nanukov zapichneme paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

Ríbezľovo - tvarohové nanuky

Ríbezle umyjeme a dáme do misy spolu s ostatnými surovinami. Tyčovým mixérom vymiešame do hladkého krému a nalejeme do pripravených formičiek na nanuky. Uložíme do mrazničky a po hodine do nich zapichneme paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

Kokosové nanuky s kúskami čokolády

Kokosové mlieko zmiešame so sušeným kokosom a cukrom a vymiešame tyčovým mixérom dohladka. Pridáme nastrúhanú čokoládu a zmes vylejeme do pripravených formičiek na nanuky. Uložíme do mrazničky na hodinu a potom zapichneme do nanukov paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

 

Komentáre

 
 

Podobné články