15 min

  6 porcií

Ingrediencie

Broskyňovo - jogurtové nanuky

250 ml bieleho jogurtu

3 PL SweetFamily kryštálového cukru

1 PL citrónovej šťavy

4 broskyne

Ríbezľovo - tvarohové nanuky

200 g čerstvých ríbezlí

200 g jemného nízkotučného tvarohu

3 PL SweetFamily kryštálového cukru

1 PL citrónovej šťavy

Kokosové nanuky s kúskami čokolády

50 g sušeného kokosu

30 g horkej čokolády

200 ml kokosového mlieka

3-4 PL SweetFamily kryštálového cukru

Nanuky

- 11.01.2019 15:19  

Nanuky

 

Broskyňovo - jogurtové nanuky

Broskyne olúpeme a nakrájame. Pridáme ostatné ingrediencie a tyčovým mixérom vymiešame do hladkého krému. Ten nalejeme do pripravených formičiek na nanuky a uložíme do mrazničky. Po hodine do nanukov zapichneme paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

 

Ríbezľovo - tvarohové nanuky

Ríbezle umyjeme a dáme do misy spolu s ostatnými surovinami. Tyčovým mixérom vymiešame do hladkého krému a nalejeme do pripravených formičiek na nanuky. Uložíme do mrazničky a po hodine do nich zapichneme paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

 

Kokosové nanuky s kúskami čokolády

Kokosové mlieko zmiešame so sušeným kokosom a cukrom a vymiešame tyčovým mixérom dohladka. Pridáme nastrúhanú čokoládu a zmes vylejeme do pripravených formičiek na nanuky. Uložíme do mrazničky na hodinu a potom zapichneme do nanukov paličky. Pred konzumáciou formu na nanuky uložíme pod tečúcu horúcu vodu na pár minút, aby sa nám nanuky jednoduchšie vytiahli z formy.

 

Komentáre

 
 

Podobné články